Hakkımızda

Türkiye'de alıştığınız, duyduğunuz; kalitesine ve çizgisine güvendiğiniz English Home, Arzum, Madam Coco, Sarar Home, Karaca Home ve diğer bir çok marka Avrupa'daki Türkler ve hatta yabancılar için her zaman çekim merkezi olmuştur.

Dönem trendlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, hayalinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı olma tutkusuyla yola çıkan Homesy, kısa zamanda evini önemseyen ve dekorasyonu sevenlerin beğenisine bu markaların ürünlerini sundu. Şimdi tüm Avrupa'da HOMESY adı altında sizlerle buluşuyor. Farklı markalardan oluşan koleksiyonlarımız yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ürünleri beğeninize sunmaya devam ediyor.

Homesy ürünlerinin tamamı ilgili markaların orjinal ürünleridir. Ürünler Hollanda'dadaki depomuzdan tüm Avrupa'ya sevk edilmektedir.

Homesy bu ürünleri toptan alan ve Avrupa'daki kullanıcılarına ulaştıran bir e-ticaret platformudur. İlgili markaların kendisi veya yasal yada tek temsilcisi değildir.

Homesy markası Digizoom BV tarafından işletilen bir markadır ve Hollanda kanunları ve tüketici hakları ve diğer ticari kanunları uygular. Hollanda tüketici hakları sattığımız bütün ürünlerde geçerlidir.

Firma adresimiz: Digizoom BV, Weteringschans 165C, 1017XD, Amsterdam

VAT Number: NL855075193B01

KvK Number: 63060647